Utorak, 23. veljače 2016.

Natječaj za popunu radnog mjesta - Doktor opće medicine

Dom zdravlja Virovitičko-podravske županije , Lj. Gaja 21, dana 22.02.2016. godine, raspisuje

Za popunu radnog mjesta :
1. Doktor opće medicine - 2 izvršitelja ( 1 izvršitelj na određeno vrijeme i 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme)
Mjesto rada :
Pod 1. - ordinacija opće (obiteljske) medicine za potrebe amb. Virovitica i Čađavica
Pod 1. Završen Medicinski fakultet – VSS. Položen stručni ispit
Važeće odobrenje HLK za samostalan rad ( licenca)

Potrebnu dokumentaciju poslati na adresu: Dom zdravlja Virovitičko-podravske županije , Lj. Gaja 21, 33000 Virovitica, s naznakom « za natječaj »

Nepotpune i nepravodobne zamolbe neće se razmatrati.

Rok za dostavu zamolbi je 8 dana od dana objave u Narodnim novinama U slučaju nepopunjavanja u navedenom roku natječaj će biti otvoren do popunjavanja. Natječaj se objavljuje u Zavodu za zapošljavanje, na web stranici i oglasnoj ploči Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije (www.dom-zdravlja-vpz.hr).