Petak, 30. rujna 2016.

Obavijest za upis pacijenta u nove timove dentalne medicine

Obavještavamo sve korisnike zdravstvene zaštite da su u tijeku upisi u nove timove dentalne medicine (stomatologije). svi pacijenti koji još nemaju svog izabranog doktora dentalne medicine (stomatologa), ili žele promijeniti izabranog doktora, mogu to učiniti svaki radni dan u prostorijama dentalne medicine u Virovitici, Ljudevita Gaja 21.

Upis za doktora Ante Jozinovića, dr. med. dent., pacijenti se mogu upisati u ordinaciji dentalne medicine kod sestre Jasmine Maloda u radnoi smjeni ordinacija. .

Upis za doktora lgora Krstevskog, d r. med. dent. pacijenti se upisuju u ordinacijama kod sestre Gordane Skorii i Marine Jesenković u radnoj smjeni ordinacija. Prilikom dolaska na upis potrebno je ponijeti osobnu iskaznicu i iskaznicu zdravstvenog osiguranja. Do početka rada novih timova pacijenti i dalje mogu koristiti usluge dosadašnjih doktora.