Četvrtak, 23. rujna 2010.

Oglas za popunu radnog mjesta - doktor opće obiteljske medicine (zatvoren)

Dom zdravlja Virovitičko-podravske županije, Ljudevita Gaja 21, raspisuje oglas za popunu radnog mjesta doktor opće obiteljske medicine.
I to dva izvršitelja na neodređeno vrijeme.

DOM ZDRAVLJA VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE
Broj: 2189-67/1-01-1545/2010.
Virovitica, 23.09.2010.
Tel. 033/722-160

Dom zdravlja Virovitičko-podravske županije, Lj. Gaja 21, dana 23.09.2010. godine raspisuje

O G L A S

Za popunu radnog mjesta:
  1. doktor opće/obiteljske med. - 2 izvršitelja na neodređeno vrijeme

Naziv radnog mjesta:

Pod 1.doktor opće/obiteljske medicine za potrebe ambulante Suhopolje i Zdenci Uvjeti:
Pod 1. Završen Medicinski fakultet, VSS Položen državni (stručni ispit). Odobrenje HLK za samostalan rad – licenca

Prijave sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta poslati na adresu:

Dom zdravlja Virovitičko-podravske županije
Lj. Gaja 21
s naznakom« za ravnatelja»

Rok za dostavu zamolbi je 8 dana od dana objave u Virovitičkom listu, a u slučaju ne popunjavanja u navedenom roku natječaj će biti otvoren do popunjavanja. Natječaj se objavljuje se na web stranici ( www. dom-zdravlja-vpz.hr) i oglasnoj ploči Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije, u Zavodu za zapošljavanje i Virovitičkom listu.

Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije
Grozda Jelovečki, dipl. oec.